שיעורים פרטיים בבלט קלאסי ומחול מודני לבני הנוער

מעוניין/נת בשיעורים פרטיים בבלט קלאסי ומחול מודני לבני הנוער? צור קשר

היום יותר מאי פעם הורים ומבוגרים מודעים לחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו. בסטודיו שלי אני מקפידה על הוראת בלט קלאסי לפי שיטת האקדמיה המלכותית RAD אירגון בינלאומי שמטרת העל שלו היא בניית רקדנים. כוריאוגרפים לבלט וקומפוזיטורים למוסיקה בונים רמות לימודים בהתאם ליכולת הפיזית וההתפתחותית של כל רמת גיל החל מגיל הגן עד גיל העשרה המאוחרים. והסילבוס (תכנית הלימודים) הזאת היא הבסיס הקלאסי הרציני ביותר בארץ ובעולם לשיכלול היכולת של הרקדן והרקדנית הצעירה. אני מוסיפה לחומר הלימוד נושאים רבים שלמדתי באוניברסיטת ניו יורק NYU שהיא אוניברסיטה יוקרתית ביותר בעיר ניו יורק בארה״ב ובה לימדו מיטב המורים בכל תחומי המחול העכשיווים והקלאסיים כך שיש לי ידע נרחב הן בהכרת הגוף המתנועע והן ביכולות הפיזיות של הרקדנים בכל רמת גיל ויכולת אישית. אני בונה ריקודים יחד עם בני הנוער ויש לנו תחרות כוריאוגרפיה שנתית דבר המאפשר לרקדנים יכולת יצירה אישית ועצמאית במחול. אני מלמדת את הנוער גם שיעורי מחול מודרני ומקפידה לדרוש שיתאמנו בבית כל יום כדי שיתחזקו מבחינת פיזית ושפת התנועה תהיה כמו שפת הדיבור. השילוב של בלט קלאסי ומודרני הוא כלל ראשון בדרך להצלחה בימתית של כל רקדן מתחיל ומקצועי. בנות בגיל העשרה לומדות שיעורי בלט על פוינט (בנעלי אצבעות) מיוחדות לרקדניות קלאסיות נושא שהוא חלק מהרפרטואר שלהן בעתיד. בשנים האחרונות ביקרתי במופע הפתיחה של "פסטיבל המחולות" בכרמיאל. ראיתי התקדמות גדולה ברמת הטכניקה הקלאסית של הרקדנים והרקדניות שהובעה במחרוזות ריקודי העם על הבמה. אין ספק שחיזוק הרקדנים בטכניקה הקלאסית היא שהשפיעה מאוד על הרמה היפה של הרקדנים בני הנוער שלנו ברחבי הארץ ואנחנו בהחלט נחשבים מדינה רוקדת ובעלת להקות ריקוד טובות.
שיעורים פרטיים בבלט קלאסי ומחול מודני לבני הנוער

היום יותר מאי פעם הורים ומבוגרים מודעים לחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט לכל גיל תופס מקום חשוב ברחבי העולם בשנים האחרונות. רקדנים ורקדניות שרקדו בילדותם מוצאים שהאהבה שלהם לריקוד היא מהנה יותר מאשר התעמלות בחדר כושר והם מחפשים את הסטודיו לריקוד שיתן מענה הולם לשאיפה זו.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני למבוגרים

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים בוגרים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את התלמידים בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת אותם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2021 Dance Gallery