ריקודים לאירועים

מעוניין/נת בריקודים לאירועים? צור קשר

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד שתחום חברתי מובהק. הקשר בין האנשים והקרבה נוצרת בעזרת המחול ולכן בכל האירועים החשובים בחיינו הריקוד הוא נושא מרכזי. ביהדות זו מצווה לרקוד לפני הכלה ולשמח את החתן והכלה בעזרת המחול! לכן כל מי שלומד ריקוד מרגיש צורך להופיע באירועים משפחתיים שונים. בסטודיו אני נרתמת ללמד תלמידים לקראת אירועים חשובים הללו בשיעורים פרטיים ובטיפים אישיים להצלחת כל אירוע. אני יודעת שאין כמו חותם אישי וריקוד אישי הוא היהלום שבכתר. היכולת להופיע ללא חשש ולשמח את האהובים ביותר באירועים משפחתיים ואחרים. רוב התלמידים הלומדים אצלי הם תלמידי מחול ששפת התנועה היא שפה שנייה שלהם. אני מלמדת גם אנשים הרוצים להופיע במסיבות אישיות ומכינה להם ריקודים להופעה. כל אחד מבין שהופעה היא עניין שיש להשקיע בו מאמץ וריקד באירוע הוא מאורע בלתי נשכח לכל החיים.
שיעורים פרטיים בבלט קלאסי ומחול מודני לבני הנוער

היום יותר מאי פעם הורים ומבוגרים מודעים לחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט לכל גיל תופס מקום חשוב ברחבי העולם בשנים האחרונות. רקדנים ורקדניות שרקדו בילדותם מוצאים שהאהבה שלהם לריקוד היא מהנה יותר מאשר התעמלות בחדר כושר והם מחפשים את הסטודיו לריקוד שיתן מענה הולם לשאיפה זו.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני למבוגרים

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים בוגרים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את התלמידים בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת אותם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2021 Dance Gallery