שיעורי בלט פרטיים

מעוניין/נת בשיעורי בלט פרטיים? צור קשר

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את ילדיהם בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת את ילדיהם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו. אני רואה פתיחות מצד הרקדניות והרקדנים למידע. ההבנה של ההורים, שככל שיש יותר אימון ויותר גישה אישית של המורה בחינוך התלמידים יש התקדמות רבה ואיכותית יותר של ילדיהם. בשיעור פרטי אני יכולה לעורר בתלמיד הבנה לגבי שאלות אישיות ובעיות שיכולות להיפתר לעיתים רק בפגישה אישית. אני מאמינה ששיעור פרטי מטרתו לקדם תלמיד שרואה את המחול כתחום שמתאים לו להביע את עצמו. במסגרת שיעורים פרטיים בסטודיו אני עובדת עם תלמידים המכינים הופעה אישית לאירועים כמו בר/בת מצווה או אירועים משפחתיים אחרים כמו, ריקוד לחתונה של קרוב משפחה. אני מכינה את הריקוד, מלמדת את התלמיד או התלמידה וגם עוזרת בהשאלת תלבושת אם הדבר מתאפשר. בסטודיו רוקדים תלמידים בוגרים שגם הם לומדים במסגרת שיעורים פרטיים ומתקדמים בידע שלהם כדי להרגיש יותר נוח בקבוצת הריקוד שלהם וגם כדי להעשיר את ידיעותיהם. במסגרת שיעורים פרטיים כל תלמיד חווה הרחבת ידיעותיו ויש ערך מוסף שהמורה רואה את התיקון בתנועה ומגיב מיד עד לשינוי המיוחל. תלמידים בשיעור פרטי מוכנים להתמקצע ומגייסים את מיטב הריכוז לשיפור היכולת הפיזית ומאמץ זה הוא המאמץ שמאפשר שיפור אמתי לילדים או בני נוער שקשה להם להתבטא בחופשיות בקבוצה.
בלט קלאסי לבני נוער

בשנים האחרונות התפתחה הבנה ומודעות של הורים ובני נוער בחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט למבוגרים זה חוג מיוחד שאנחנו ב"דנס גלרי" נותנים לו מחשבה רבה בארגון תכנית הלימודים השנתית. בלט למבוגרים הוא חוג ריקוד שבו המורה משתתפת השתתפות פעילה ביותר בניתוח כל צעד לרקדנים הבוגרים ומנסה לנתח כל תנועה שתהיה בהירה עד כמה שניתן בשפת התנועה ובשפת ההסבר המילולי.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני לבני נוער

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים. התאהבתי בשיטת התנועה של הוקינז שהיא זורמת, דינמית ומאוד מתאימה לי ולרקדנים רבים שהכרתי בשנים אלו בניו יורק. שיטת החימום מאוד יעילה ומורכבת.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את ילדיהם בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת את ילדיהם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

ריקוד לילדי הגן

קבוצות ילדי הגן הנן קבוצות מאוד ריקודיות. הילדים בגילאים האלה מתחברים לנושא השיעור ולנושא המוסיקלי בשמחה וללא קושי. בשבילם החלל הפתוח קורא לתנועה.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2018 Dance Gallery