מחול מודרני למבוגרים

מעוניין/נת במחול מודרני למבוגרים? צור קשר

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים. התאהבתי בשיטת התנועה של הוקינז שהיא זורמת, דינמית ומאוד מתאימה לי ולרקדנים רבים שהכרתי בשנים אלו בניו יורק. שיטת החימום מאוד יעילה ומורכבת. התכנים הריקודיים מאוד מוזיקליים ויש אפשרות ליצור תנועה אישית וכוריאוגרפיה מסך כל החיבורים התנועתיים של הסגנון הזה. בסטודיו אני מתאימה לכל גיל את המחול המודרני ומחברת משפטים תנועתיים חדשים נוספים. אני אוהבת להכין כוראוגרפיות חדשות ומוצאת בעבודתי עם בני נוער ,המכוונים למחול, נושאים חדשים ומגוונים בשפה הריקודית. החינוך למצוינות בריקוד מודרני הוא הדרך שאני בוחרת כדי לשכלל את יכולת הרקדנים. אני חושבת שהמחול הוא כלי ביטוי ראשוני שלנו וכל מי שמתנועע ואוהב את הריקוד מוצא שהקשר החזק בין המחול לנפש הוא חזק והביטוי האישי במחול מחזק במיוחד בתקופת גיל העשרה את הביטחון העצמי ועמידה בפני קהל. אני משתמשת בניסיון שלי עם בני נוער לעודד אותם להצלחה בתחום וכל אחד מוצא את דרכו בחייו הבוגרים בהופעה או בהוראה או בכוריאוגרפיה או בתרפיה. במסגרת הלימודים בסטודיו אני מעודדת תלמידים להתנסות ביצירת ריקודים אישיים בכל רמה וכל שנה היצירות שלהם יותר מורכבות ויותר ארוכות.
שיעורים פרטיים בבלט קלאסי ומחול מודני לבני הנוער

היום יותר מאי פעם הורים ומבוגרים מודעים לחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט לכל גיל תופס מקום חשוב ברחבי העולם בשנים האחרונות. רקדנים ורקדניות שרקדו בילדותם מוצאים שהאהבה שלהם לריקוד היא מהנה יותר מאשר התעמלות בחדר כושר והם מחפשים את הסטודיו לריקוד שיתן מענה הולם לשאיפה זו.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני למבוגרים

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים בוגרים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את התלמידים בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת אותם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2020 Dance Gallery