מחול מודרני לבני נוער

מעוניין/נת במחול מודרני לבני נוער? צור קשר

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים. התאהבתי בשיטת התנועה של הוקינז שהיא זורמת, דינמית ומאוד מתאימה לי ולרקדנים רבים שהכרתי בשנים אלו בניו יורק. שיטת החימום מאוד יעילה ומורכבת. התכנים הריקודיים מאוד מוזיקליים ויש אפשרות ליצור תנועה אישית וכוריאוגרפיה מסך כל החיבורים התנועתיים של הסגנון הזה. בסטודיו אני מתאימה לכל גיל את המחול המודרני ומחברת משפטים תנועתיים חדשים נוספים. אני אוהבת להכין כוראוגרפיות חדשות ומוצאת בעבודתי עם בני נוער ,המכוונים למחול, נושאים חדשים ומגוונים בשפה הריקודית. החינוך למצוינות בריקוד מודרני הוא הדרך שאני בוחרת כדי לשכלל את יכולת הרקדנים. אני חושבת שהמחול הוא כלי ביטוי ראשוני שלנו וכל מי שמתנועע ואוהב את הריקוד מוצא שהקשר החזק בין המחול לנפש הוא חזק והביטוי האישי במחול מחזק במיוחד בתקופת גיל העשרה את הביטחון העצמי ועמידה בפני קהל. אני משתמשת בניסיון שלי עם בני נוער לעודד אותם להצלחה בתחום וכל אחד מוצא את דרכו בחייו הבוגרים בהופעה או בהוראה או בכוריאוגרפיה או בתרפיה. במסגרת הלימודים בסטודיו אני מעודדת תלמידים להתנסות ביצירת ריקודים אישיים בכל רמה וכל שנה היצירות שלהם יותר מורכבות ויותר ארוכות.
בלט קלאסי לבני נוער

בשנים האחרונות התפתחה הבנה ומודעות של הורים ובני נוער בחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט למבוגרים זה חוג מיוחד שאנחנו ב"דנס גלרי" נותנים לו מחשבה רבה בארגון תכנית הלימודים השנתית. בלט למבוגרים הוא חוג ריקוד שבו המורה משתתפת השתתפות פעילה ביותר בניתוח כל צעד לרקדנים הבוגרים ומנסה לנתח כל תנועה שתהיה בהירה עד כמה שניתן בשפת התנועה ובשפת ההסבר המילולי.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני לבני נוער

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים. התאהבתי בשיטת התנועה של הוקינז שהיא זורמת, דינמית ומאוד מתאימה לי ולרקדנים רבים שהכרתי בשנים אלו בניו יורק. שיטת החימום מאוד יעילה ומורכבת.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את ילדיהם בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת את ילדיהם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

ריקוד לילדי הגן

קבוצות ילדי הגן הנן קבוצות מאוד ריקודיות. הילדים בגילאים האלה מתחברים לנושא השיעור ולנושא המוסיקלי בשמחה וללא קושי. בשבילם החלל הפתוח קורא לתנועה.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2018 Dance Gallery