בלט למבוגרים

מעוניין/נת בבלט למבוגרים? צור קשר

בלט לכל גיל תופס מקום חשוב ברחבי העולם בשנים האחרונות. רקדנים ורקדניות שרקדו בילדותם מוצאים שהאהבה שלהם לריקוד היא מהנה יותר מאשר התעמלות בחדר כושר והם מחפשים את הסטודיו לריקוד שיתן מענה הולם לשאיפה זו. בלט למבוגרים הוא חוג ריקוד שבו המורה משתתפת השתתפות פעילה ביותר בניתוח כל צעד לרקדנים הבוגרים ומנסה לנתח כל תנועה שתהיה בהירה עד כמה שניתן בשפת התנועה ובשפת ההסבר המילולי. הבלט הקלאסי בנוי מאלמנטים קטנים והמורה מלמד אותם ובשלב מסוים כשהרקדנים עוברים את השלבים הראשונים בהכנת החומר הריקודי מסדרת המורה את האלמנטים בקומבינציות שהופכות לריקודים קטנים. היכולת של רקדן להעביר את האינפורמציה מהמוח אל הגוף במהירות ולשלב את תנועותיו עם המוסיקה בהרמוניה ובקואורדינציה יוצרים ריקוד וגורמים לרוקד תחושת שמחה פנימית. בבלט למבוגרים יש לנו קבוצות בנות 6-9 תלמידים. בכל הקבוצות יש מנגינות של "האקדמיה המלכותית למחול" שאני משמיעה והן מנגינות נפלאות וחלקן מנגינות של תזמורות קלאסיות שנפלא לרקוד לצליליהן. במשך הלימוד יש שזירה של הדגשים על סוגי מוסיקה שונים ועל סגנון. כל אלה הם נושאים שבבלט מבוגרים אנחנו פונים את המוח הבוגר של התלמידים ורואים שיפור מידי בתוצאות הריקוד שלהם. לדוגמא: בעזרת דימויים אנחנו משפרים את הקו הקלאסי של הרקדנים הבוגרים שלנו. בעזרת טיפים שבועיים אנחנו מחזקים את הקשר בינינו ובין התלמידים. מלמדים אותם שגם בבית הם יכולים להתאמן על נושאים שונים מהשיעור וכמובן מיידעים אותם על הופעות מחול שבהם אפשר לצפות ולהעשיר את הידע שצברנו בשיעורים. בסטודיו יש לנו 4 רמות הוראת בלט למבוגרים: מתחילים + שרוקדת שתיים. מתקדמים , קבוצה שרוקדת חמש שנים. מתקדמים+ קבוצה שרוקדת 7 וקבוצת אדוונס שרוקדת 16 שנים. קבוצות בלט למבוגרים הן קבוצות שבהם משתתפים בוגרים ללא הבדל גיל. יש חשיבות לרמת הלימוד בלבד. יש אנשים שבאים עם רקע כי למדו בצעירותם והם רוצים לחזור וללמוד בלט כי החוויות החיוביות שהיו מצעירותם דוחפות אותם לשיעורים הללו. ויש אחרים מסיבות הפוכות מרגישים צורך לעשות תיקון ולשפר את החוויה הריקודית אותה חוו בצעירותם. אני חושבת שכל תלמיד מתחיל או מתקדם מקבל בסטודיו חוויות ריקוד אותם הוא מפנים והיכולת להתרכז ולנתח את החומר במוח ולהעבירו לגוף הם הדברים החשובים באמת.
שיעורים פרטיים בבלט קלאסי ומחול מודני לבני הנוער

היום יותר מאי פעם הורים ומבוגרים מודעים לחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט לכל גיל תופס מקום חשוב ברחבי העולם בשנים האחרונות. רקדנים ורקדניות שרקדו בילדותם מוצאים שהאהבה שלהם לריקוד היא מהנה יותר מאשר התעמלות בחדר כושר והם מחפשים את הסטודיו לריקוד שיתן מענה הולם לשאיפה זו.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני למבוגרים

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים בוגרים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את התלמידים בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת אותם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2020 Dance Gallery