ריקוד לילדי הגן

מעוניין/נת בריקוד לילדי הגן? צור קשר

אני מלמדת אותם מקצבים שונים, התקדמויות בחלל בכוונים שונים ובגבהים שונים וכל שיעור מקדם אותם מבחינה ריקודית ומוסיקלית. בעזרת נושאים הקרובים לליבם, משלים וסיפורי אגדות אני מפנה את תשומת ליבם לקשר ההדוק בין המחול למוסיקה. אני מפתחת בהם את הקואורדינציה, המוסיקליות, הביטחון העצמי, אחזקת הגוף ודינמיות בתנועה ובמחשבה. ילדים שרוקדים הם מאושרים יותר ומלאי אמביציה ושמחת חיים. כל שיעור מלווה בנגינת פסנתרנית שמעשירה את השיעור במנגינות קלאסיות ומודרניות שהילדים מאוד אוהבים. כל שיעור הוא חגיגה וההורים מספרים שהילדים לומדים מהר לדעת מתי הוא יום שלישי ,יום השיעור , ומחכים בקוצר רוח לשיעור. אני משתמשת באביזרים רבים מטפחות - להדגשת הקשר בין העין ליד, תופים, שרביטים ועוד אביזרים. אני מזמינה את ההורים לשיעורים פתוחים לפני חנוכה, בפורים עם תחפושות ובסוף השנה לשיעור מסכם. אני מקיימת קשר אישי עם כל הורה בשאלות.
בלט קלאסי לבני נוער

בשנים האחרונות התפתחה הבנה ומודעות של הורים ובני נוער בחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט למבוגרים זה חוג מיוחד שאנחנו ב"דנס גלרי" נותנים לו מחשבה רבה בארגון תכנית הלימודים השנתית. בלט למבוגרים הוא חוג ריקוד שבו המורה משתתפת השתתפות פעילה ביותר בניתוח כל צעד לרקדנים הבוגרים ומנסה לנתח כל תנועה שתהיה בהירה עד כמה שניתן בשפת התנועה ובשפת ההסבר המילולי.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני לבני נוער

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים. התאהבתי בשיטת התנועה של הוקינז שהיא זורמת, דינמית ומאוד מתאימה לי ולרקדנים רבים שהכרתי בשנים אלו בניו יורק. שיטת החימום מאוד יעילה ומורכבת.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את ילדיהם בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת את ילדיהם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

ריקוד לילדי הגן

קבוצות ילדי הגן הנן קבוצות מאוד ריקודיות. הילדים בגילאים האלה מתחברים לנושא השיעור ולנושא המוסיקלי בשמחה וללא קושי. בשבילם החלל הפתוח קורא לתנועה.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2018 Dance Gallery